Acıbadem Arçelik Servisi

  Tanıtım    18 Eylül 2014
Yorum Yok

Günümüzde beyaz eşya da lider olma konumunda, lider olma koşullarının en önemlisi müşteri temsilcileridir. Herhangi bir arıza ya da şikayette müşteri temsilcileri ile yapılan görüşmelerde müşteri temsilcilerinin bunu dikkate alması o firmanın lider bir marka olduğunu gösterir. Arçelik günümüzde cüzi bir miktar vererek beyaz eşyada garanti ömrünü uzatarak insanları ürettiği malın ne kadar sağlam olduğunu göstermektedir. Diğer firmalara baktığımızda ürettikleri mala en fazla 2 sene garanti vererek nasıl üretim aşaması izlediğini görüyoruz.

arcelikl

Acıbadem Arçelik servisi Anadolu yakasında bulunarak gelişmiş ilçelerin arasında yer almaktadır. Ulaşımı rahattır. Acıbadem diğer ilçelere baktığımızda en gelişmiş ilçelerin başında yer almaktadır. Sevisin Acıbadem’de olmasının nedeni, gelişmişlik açısından diğer ilçelere çok rahat servis imkanı götürmektedir. Servis imkanlarının bir yerin önemli merkezi yerlerinde olması gerekir. Acıbadem bu bağlamda Arçelik servislerinin servislerin bulunduğu ilçelere göre önemli bir konuma sahiptir. Arçelik ürünleri beyaz eşyada devrim yapacak niteliğe ulaşmış durumdadır. Servisimiz ise bozulan arızalanan ürünleri sizin için kontrol eder ve gereken tüm hizmetleri size sunmaktadır. Gelişmiş teknolojiye sahip Arçelik bize her geçen gün daha fazla hizmet sunmakta.

Yaygın servis ağları ile Bostancı Arçelik servisi size gereken tüm hizmet ve koşulları sağlayacak güvenilir ve anlayışlı hizmet çalışanlarımız ile gerek beyaz eşyalarınıza gerekse hanenize kadar giren servis elemanlarımızın gerekli titizliği belirlemesinde size yardımcı olacaklardır.


Etiketler : , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar