AddMeFast Kredi Kasma Hilesi

  Sosyal Medya    7 Ocak 2015
4 Yorum

Merhaba arkadaşlar. Daha önce addmefast.com sitesini duymuştursunuz. Facebook,twitter,youtube,instagram gibi sosyal medya sitelerine beğeni ve takipçi kasmaya yarıyor. Sistem karşılıklı takip şeklinde. Siz başkalarının sayfalarını beğeniyorsunuz onlar da sizin. Yani gerçek kişiler sayfanızı beğeniyor. Add Me Fast bu nedenle çok güzel bir sistem.

addmefast hilesi

Kendi sayfanızı ya da profilinizi beğendirmek için puan kasmanız gerekmektedir. Puan kasmak da biraz uğraş gerektiren zahmetli bir iştir. Bugün sizlere bu konuda sadece bilgisayarı açık bırakarak puan kasmayı anlatacağım. Böylece bilgisayarı açık bırakıp puan yükseltebilirsiniz.

Şimdi kısaca programımızı tanıtalım. Programımızın adı macro recorder . Programın işlevi fare hareketlerinizi kaydetmenizi ve daha sonra bunu istediğiniz hızda,istediğiniz kadar tekrar etmenizi sağlamak. Programın kullanımı kolaydır. Programın boyutu fazla değildir. Programı indirip rahatça puan yükseltebilirsiniz. Kendim de kullandım çalışmaktadır. Videolu anlatıma bakarak yapabilirsiniz.

indir

 


Etiketler : , , , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

 • Tayfun Kadir Güler

  Bilgilendirme için teşekkür ederim.Sosyal medyada hile yaparken iyi oluyor da :)

  • İsmail Cem

   Rica ederim.

 • Mücahit

  Video yok :/

  • İsmail Cem

   Güncellendi.