Ataşehir Arçelik Servisi

  Tanıtım    18 Eylül 2014
Yorum Yok

arcelik servis ataşehir

Günümüzde teknolojinin hızla ilerlemeye devam ettiği bu dönemde beyaz eşya kullanımı da yaygınlaşmaya devam etmektedir. Her geçen gün gerek farklı modelleri, gerekse de rengarenk tasarımlarıyla çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, buzdolapları kendisini yenilemeye devam ediyor. Hanımlarımız için en kullanışlısını ve en pratiğini üretmeye devam ediyoruz. Yeni ürünlerimiz sayesinde temizlik için saatlerce zaman harcamaya son verebilirsiniz. Arçelik markası olarak Türkiye’de en kapsamlı ve en yaygın hizmetleri sizler için sunmaya devam etmekteyiz.

Küplüce  Arçelik Servisi olarak markamızın ürünlerine dair her türlü probleme, en mükemmel çözümü sunmak için çalışmaya devam ediyoruz. Müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmaya devam eden ekibimiz sayesinde sizler, değerli müşterilerimiz çok rahat edeceksiniz. Sancaktepe  Arçelik Servisi, güçlü servis alt yapısı ile Pazar günleri de dahil, hafta içi saat 22.00’ye kadar hizmet vermekteyiz. Kaliteli, ilgili, müşteri odaklı servisimiz sayesinde hiçbir problem yaşamayacaksınız ve hızlı bir hizmet ile karşılaşmanız sizleri memnun edecektir.

Arçelik Yetkili Servisi’nin hizmetleri içerisinde Kartal Arçelik Servisi desteği ve periyodik ürün bakım hizmetleri de yer almaktadır. Arçelik markalı ürünlerimizde herhangi bir problem yaşamanız halinde her türlü teknik desteği sağlayabilecek uzman kadromuz, karşılaştığınız probleme kısa zamanda çözüm bularak problemin giderilmesini sağlayacaktır. Teknik servisimiz ürünlerimizle ilgili her türlü teknik bilgiyle donatılmış, üstelik son teknoloji hizmetleri yakından takip eden uzman kadromuz olması sebebiyle size her türlü desteği sağlayabilecektir.


Etiketler : , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar