Bulaşık Makinesi Arızaları İçin Çözüm

  Tanıtım    16 Ağustos 2014
Yorum Yok

Bulaşık makineleri günümüz modern dünyasında oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Hayatın her alanında en etkin şekilde yer almakta olan beyaz eşya teknolojileri içerisinde özellikle bulaşık makineleri, ev hanımlarının en büyük yardımcısıdır. Beyaz eşya teknolojisinde dünya lideri konumunda yer almakta olan Arçelik markasının ileri nesil teknolojiye sahip olan bulaşık makineleri ile bulaşıklar daha iyi ve daha kaliteli bir şekilde çok daha kısa sürelerde ve ekonomik su, enerji sarfiyatı ile yıkanabiliyor.

 

Bu yüzden yoğun şekilde insanlar tarafından kullanılmakta olan Arçelik markalı bulaşık makinesi modellerinde ortaya çıkabilecek her türlü arızaya ilişkin olarak Arçelik markasının bulaşık makinelerinde yer alan ileri nesil teknolojik donanıma uygun teknolojik altyapı üzerinden Çekmeköy Arçelik Servisi kaliteli hizmetler sunuyor.

 

Böylelikle de Küçükbakkalköy Arçelik Servisi bünyesine gelen arıza bildirimlerinizde kısa sürelerde, teknolojik, profesyonel ve modern hizmetler sunulabiliyor. Arçelik markalı çamaşır makinenizde ortaya çıkan program ilerlemesini uygulamaması sorunu için kısa süreler içerisinde gezici teknik ekiplerimiz ile müdahale gerçekleştiriliyor.

 

Bu arıza için öncelikle düğme kontrol edilerek, arıza tespit edilmediğinde ilk olarak program aygıtında arıza olup olmadığı kontrol ediliyor. Arızalı ise orijinal yedek parçası ile değişimi yapılırken, arızalı değil ise termostat ve rezistans parçaları kontrol edilir. Bu kontrol sırasında termostatta ya da rezistansta arıza olduğu tespit edilirse, anında orijinal Arçelik yedek parçaları ile değişimleri teknik ekiplerce yapılır.
  Benzer Yazılar


  Yorumlar