Buzdolabı Devamlı Çalışıyor Arızası…

  Tanıtım    16 Ağustos 2014
1 Yorum

Modern çağda gelişen teknolojinin sunmakta olduğu yeni nesil olanaklar ile birlikte Bosch markasının beyaz eşya teknolojisindeki üstün yaklaşımı ile çok daha hızlı bir şekilde buzdolabı teknolojisi gelişmeye devam ediyor. Buzdolapları modern çağın günümüz teknolojisinin en önemli beyaz eşya teknolojilerinin başında geliyor.  Bosch markalı buzdolabı modellerinin yüksek ve üstün teknolojisine uygun bir servis hizmeti sunmakta olan Ataşehir Bosch Servisi hizmetlerimiz ile çok daha kısa süreler içerisinde arızaların giderilmesi sağlanabilmektedir.

 

Bu noktada buzdolabı modellerinde oldukça sık bir şekilde karşılaşılan sorunların başında, buzdolabının soğutmaması ve devamlı olarak çalışmasıdır. Çekmeköy Bosch Servisi hizmetlerimiz kapsamında gezici ekiplerimiz tam donanımlı vaziyette adresinize gelerek Bosch markalı buzdolabı modelinizde yaşadığınız soğutmama ve devamlı çalışma sorununa müdahale etmektedir. Bu gibi durumlarda öncelikle teknik ekibimiz açısından buzdolabında gaz kaçağı olup olmadığını kontrol etmektedir.

 

Eğer Bosch buzdolabı modelinde gaz kaçağı tespit edilmesi halinde gaz kaçağının esas noktası onarılarak, gaz seviyesi ideal seviyeye getirilmektedir. Bunun dışında da ekovat basınçtan düşmüş olabilir. Bu durumda da teknik ekibimiz ekovat basıncısını ideal seviyeye yeniden getirmektedir. Bunun dışında da gaz tıkanması halinde kesinlikle ilgili tıkanma noktasını tam donanımlı cihazlar vasıtası ile çok daha hızlı bir şekilde açarak, buzdolabının yeniden ilk günkü performansında ve verimliliğinde soğutması ve normal düzende çalışması sağlanmaktadır.


Etiketler : ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

  • Kadir Yunus

    yararlı makale için teşekkür ediyorum.