Çılgınların Dersanesi Bu Defa Bir Adada

  Dizi - Film    2 Temmuz 2015
Yorum Yok

Bazı zamanlarda çılgın ve farklı olmayı hayal ederiz. İnsanların büyük çoğunluğunun standart hayatlar yaşadığı dünyamızda bazı zamanlarda bizi normal dışı ve eğlenceli ortamlara götürecek bir şeyin olmasını isteriz. Günlük yaşantımız iyice monotonlaştığında artık bir değişlik isteriz. Tabii bu isteğin dozu her insanda farklı farklıdır. Kimleri bu isteğe dayanamayıp harekete geçerken kimilerimiz için ise bu ömrümüz boyunca sadece bir istek olarak kalır. Ancak farklı ve renkli kişiliklerin bulunduğu ortamların oldukça eğlenceli olduğu gerçeği asla değişmemektedir. Çılgın Dersane 4 izlediğinizde de böyle renkli ve eğlenceli bir ortamı seyrediyor olacaksınız.

Serinin Dördüncü Filmi
2015 yılının başında vizyona giren bu komedi tarzındaki yerli yapımın senaryosu Şafak Güçlü ve Selim Çiprut tarafından yazılmış. Serinin dördüncü filmi olan ve izleyicilerden oldukça beğeni kazanan yapımda yer alan oyuncu kadrosunu sıralayacak olursak Sümer Tilmaç, , Okan Karacan, Biran Damla Yılmaz, Veysel Diker, Deniz Akcan, Ozan Aydemir, Esra Sönmezer ve Serkan Şengül gibi isimleri sayabiliriz.

Issız Adadaki Hayatta Kalma Mücadelesi
Sümer Tilmaç’ın dersane müdürü rolünü üstlendiği yapımda müdür bu yıl öğrencileri için çok farklı bir yaz kampı organize etmiştir. Çılgın Dersane 4 filmi izlediğinizde bu sene yaz kampının bir adada yer alan tesiste yapılacağını ve burada birçok maceranın ortaya çıkacağını göreceksiniz. Öğrenciler tüm hazırlıklarını yaparak bir tekne ile kamp yapacakları adaya doğru yola koyulurlar. Adaya vardıklarında ise onları bir sürpriz beklemektedir. Adanın teknenin yanaşabileceği bir iskelesi mevcut değildir. Bu nedenle kaptan oraya bu tekne ile yanaşmalarının imkansız olduğunu belirtir. Ancak onları çok daha küçük bir tekne ile oraya gönderebileceğini aktarır. Buna razı olan ekip o sırada Sakar’ın kaptanı denize atabileceğini tahmin etmemektedir. Yanlışlıkla kaptanı denize düşüren Sakar onu öyle sinirlendirmiştir ki teknenin tayfaları tüm öğrencileri eşyaları ile birlikte denize atarlar. Onlar da yüzerek adaya varmak zorunda kalırlar. Adaya vardıklarında ise onları çok daha büyük bir sürpriz beklemektedir. Bu adada herhangi bir tesis yoktur. Issız bir adaya düşmüşlerdir. Yiyecek ve içecek aramaya başlayan öğrencilerin başına bu ıssız adada birçok korkutucu olay gelecektir.


Etiketler : , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar