Çocukların Eğlence Adresi

  Tanıtım    1 Eylül 2014
Yorum Yok

Arkadaşlarınız ile en eğlenceli dakikalar geçirmenin harika bir yolu olan bu oyun sayesinde ve gelişmiş görüntüleri sayesinde kolay bir şekilde futbol oynayıp maç yapabileceksiniz. Futbol sevdalısı insanlar için pes 2015 oyunları vazgeçilmezdir. Bu oyunların oynaması ise oldukça kolaydır ve rahat bir şekilde oynayarak kendinizi bir futbolcu gibi hissedebilirsiniz.

İlerleyen bölümlerde artık topuk kırma daha zorlaşacak ve dengeli bir şekilde topukları kırmamız gerekiyor. Bu yüzden bu oyun beceri isteyen bir oyundur. Topuk kırmaca oyna sizlere en eğlenceli vakitleri geçirecek oyunlardan biridir. Daha öncede belirttiğimiz gibi bu oyunu oynamanın yaşı yoktur ve 7 ‘den 70 ‘e herkes tarafından oynanmaktadır.

Bu oyun ile artık daha keyifli dakikalar geçirmek çok kolay , hem boş zamanlarınızı değerlendirmek hem de reflekslerinizi kuvvetlendirmek için bu keyifli oyunu çok kolay bir şekilde oynayabilirsiniz. Sende bu oyunu merak ediyorsan hemen temple run oyna ve eğlenceli dakikalar geçirmeye başla. Bu oyun sizi sürükleyecek harika bir başyapıt.

Oyun hizmeti veren sistemler üzerinde birçok ana kategori haricinde bir de daimi ve en çok ziyaret edilen kategoriler bulunmaktadır. En çok beğenilen ve ziyaret edilen oyunların editörler tarafından belirlenip kategori haline getirilip bu kategoriye de En güzel oyunlar1 ismi verilmesiyle birlikte kullanıcılar o sistemde diğer kullanıcılar tarafından en çok ilgi gören oyunları bulmaktadır.


Etiketler : , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar