En Sevilen Zeka Oyunları

  Tanıtım    1 Eylül 2014
Yorum Yok

Heyecanlı ve çekişmeli geçen zamanların fenomeni olan bu oyunda canımız sıkıldığı zaman, keyifimizi yerine getirebileceğiz ve en keyifli vakitleri bu oyun ile geçireceğiz. Sende bir silah oyunu sevdalısıysan hiç durma hemen kantır oyna. Bu oyun sayesinde refleksleriniz bile gelişecek ve kendinizi bir asker gibi hissedebileceksiniz.

Bu tarz kelime ve bulmaca oyunları yer yaştan insanın oynamasına uygundur. Yaş sınırı olmadan herkesin rahatlıkla oynayabileceği bu tarz oyunlardan sende hoşlanıyorsan hemen kelime avı oyna ve eğlenceli dakikalar geçir. Boş vakitlerini bu güzel oyunlar ile değerlendirerek hem kelime hazneni genişleterek hem de oyundan keyif alabilirsiniz. Unutmayın bu oyunlarda yaş sınırı olmadan herkes oynayabiliriz.

Bütün zamanların en eğlenceli oyunlarından birisi olan bu oyunda bir gülen yüzümüz bulunuyor ve bu gülen yüz bizim aklımızdakileri tahmin edip bilmeye çalışıyor. Bu keyifli oyun ile artık kafamızı dağıtmak çok kolay. Lipton akıllı çay bardağı oyna ve katıla katıla gülmeye başlayarak keyiflen. Arkadaşlarınla birlikte oynarayarak eğlenceli dakikalar geçirebilirsin.


Etiketler : , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar