Frigo Nakliyat ve Taşımacılık

  Tanıtım    4 Şubat 2015
3 Yorum

Frigo nedemektir. Dondurulmuş ürünlerin bozulmadan üreticiden tüketiciye en kısa sürede taşınmasına denir. Frigolu taşıma firmaları bulmak zordur.
Değişik bir nakliye ve taşıma sektörüdür. frigo nakliyat operasoyununda tecrübeli personelimizle başta olmak üzere geniş hat seçenekleri her zaman müşterilerimize sunuyoruz. Frigoyu diğer taşıma sektörlerinden ayıran özellikler nelerdir diye bakacak olursak ilhalat nakliyesi tüm ülkelerden parsiyel komple full turck taşımacılığı hızlı güvenli ekonomik servis frigo taşıma esaslarındandır.
Ağır taşımacılık ile beraber proje taşımacılığı organizayonları gümrükleme ile beraber sigortalama işlemide tarafımıza aittir. Tüm ülkelere full turck konusunda uzman ekip elemanları bulunmaktadır. Yurtdışı gümrükleme işlemi yapılmaktadır.
Diğer lojistik hizmetlerine baktığımızda Türkiye’nin en önemli kuruluşlarından birisi olan frigo lojistik firması 7/24 saat her zaman hizmetine devam ediyor.
İlaç ham maddesi, konserver, çiçek, süt ve süt ürünleri,, dondurma, unlu mamuller, krema pasta, fındık, yaş meyve ve sebze, et ürünlerinide kaliteli taşımacılık ile sizlere sunuyoruz. Frigolu nakliyat firması olarak soğuk ve donuk ürünlerinizin depolanmasını taşınmasını dağıtılması işlemlerinde standartların üstünde nitelik ve düşük fiyat ayrıcalığı ile sizlere ulaştırıyoruz.


Etiketler : , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

  • Batuhan Türk

    Güzel Bir Firma Ev Taşırsam Bu Firmayı Kullanmayı Düşünüyorum

  • Yiğit Önal

    Gerçekten bu nakliyat firmasını begendim.Özellikle dondurulmuş ürünleri taşımaları başarılı.

  • volkan

    Hoş bir firmaya benziyor inş bir gün evimizi taşırsak arıyacagım :)