Karabük Yurt Hizmetleri

  Tanıtım    29 Haziran 2015
Yorum Yok

Üniversite sınavlarının da bitmesiyle birlikte tüm öğrencileri, üniversite heyecanı sardı. Üniversite’ye yeni geçmiş arkadaşlar için önemli bir hizmet vermekteyiz. Karabük’te herhangi bir üniversite kazanan öğrencilerimizi düşünüyoruz. Onlar için özellikle düşük ücret ile  Karabük Yurt  hizmeti vermekteyiz. Yurdumuzda özellikle bazı durumlar, öğrenciler için özellikle yaptırılmıştır. Karabük Üniversite’sine yürüme mesafesi kadar yer olan bir mevkide yurdumuzu hizmete açmış bulunmaktayız. Yurdumuzu tercih eden öğrenciler, üniversiteye gitmek için artık otobüs kullanmak zorunda kalmayacaklar. Ücreti düşük olmasıyla birlikte, aynı zamanda üniversiteye yürüme mesafesinde olan yurdumuzu tercih eden öğrenciler ciddi anlamda maddi olarak kazançlı çıkacaktır. Ulaşım için zorunlu ücret ödemeyecekleri için oldukça tercih edilebilir şekilde tasarlanmıştır.

karabukpansiyon
Karabük Yurt olarak hizmet verirken, öğrencilerimiz için özel çalışma odaları da mevcuttur. Özenle hazırlanmış odalarımızda, öğrenciler için gerekli tüm teçhizatlar mevcuttur. Karabük’te üniversite kazanmış öğrenciler için altın derecede öneme sahip olan kuruluşumuz, yılın belirli aralıklarında geziler, piknikler ve bazı eğlence etkinlikleri düzenlemekteyiz. Etkinlikleri düzenlerken, yurtta yaşamını sürdüren öğrencilerin doğrultusunda düzenlemekteyiz. İsteklere göre seçilen etkinlikler, yüksek katılım oranı ile de tam bir kaynaşma yeri olacaktır. Rahat odalar ve duş alma yerlerine sahip olan
Karabük Yurt Hizmetleri  adındaki işletmemiz, üniversiteyi yeni kazanmış öğrencileri beklemektedir. Aynı süreçte yurdumuzda diğer yurtlara göre çok zorunlu saatler yoktur. Akşam giriş saati özel olarak ayarlanıp, bu konuda su istimal edilmemesi gerekiyor. Rahat ve konforun bir arada olan yurdumuz, gün geçtikçe daha da önemli hizmetler ile karşınıza çıkacaktır.


Etiketler : , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar