Oto Tramer Sorgulama Hizmetleri

  Tanıtım    2 Nisan 2015
2 Yorum

İkinci el Araçta şeffaf ve güvenli Araştırma, Aracılık ve Danışma hizmeti sunan kuruluşumuz, Araç almak istediğinizde karşı tarafa duyulan güven eksikliğini ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır.

2.el Araç alımlarında.! Türkiye’de güvenin tek adresi olma prensibi ile çıktığımız bu yolda otosorgulama.com ekibi olarak alacağınız aracın resmi kayıtlara geçmiş (Çalıntı, Hacizli, Pert, Kazası var mı, Kaç el değiştirmiş, Kaç plaka değiştirmiş, Kaç il değiştirmiş) gibi bilgileri araştırarak size rapor ediyor.. Aklınıza takılan tüm soruların cevabını en geç  1 Gün içerisinde sizlere sunarak  2eloto’yu alıp almamada daha hızlı karar vermenizi sağlamaktayız.

Bu nedenle almayı planladığınız aracın Araç sorgulama, Araç Borç Sorgulama, Hasar Kaydı Sorgulama,  Tramer sorgulama, Trafik Ceza Sorgulama, Plaka Sorgulama, Çalıntı durumu, Vergi Borcu Sorgulama, Pert kaydı sorgulama, haciz veya rehinli olması gibi risklerden dolayı oluşan kaygıyı rapor düzenleyerek gidermeyi amaçlamaktayız.

Almak istediğiniz araç otosorgulama.com aracılığı ile gerekli araç sorgulama ve tramer sorgulama işlemleri ile beraber aracın geçmiş bilgilerinden hukuki durumuna kadar titiz bir işlem den geçirilerek sonuç sadece ve sadece size Araç geçmişi raporu sunulmak sureti ile bildirilmektedir.

Plaka veya motor no ile vereceğimiz Araç Geçmişi Raporu ile Aracınızı daha güvenle alabilir ve huzurla kullanabilirsiniz.

Araç Geçmişi Raporu Almadan 2.El Araç Almayın.!

Otosorgulama.com


Etiketler : , , , , , , , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

  • m sami

    Teşekkürler bu hizmet için

  • ahmet

    güzel yazı elinize sağlık