Özel Zanussi Beyaz Eşya Servisi Sizlerle!

  Tanıtım    12 Şubat 2015
Yorum Yok

Servis firmalarını incelemeye devam ediyoruz ve bugün de Özel Zanussi Servis firmasına hep birlikte göz atalım istiyorum.
Firma, on yıl önce İstanbul’da kuruldu ve uzun süre bu şehir ile birlikte semtlere de servis hizmeti götürdü. İnsanları beklentileri ve kalite arttıkça, firma da çalışmalarını daha profesyonel ir noktaya taşıdı ve her geçen gün yeni hedefler belirleyerek farklı çalışmalara da imza attı. Kısa sürede İstanbul dışında çok sayıda şehre de ulaşmayı başaran bu özel servis firması, deneyimli bir ekip ile yoluna hız kesmeden devam ediyor.
1 yıl garantili servis hizmetleri…

Firmanın en büyük kozu bana göre bu. Sektördeki birçok firma gibi onlar da servis hizmetlerinde garanti sunmayı tercih ediyor ancak bu firmayı ayrıcalıklı kılan en önemli detay, garantili servis hizmetlerini sorunsuz bir şekilde sağlıyor olmalarıdır. Sektördeki diğer firmalar bu konuda silere sıkıntı yaratabilir fakat bu firma ile ilgili herhangi bir sorun yaşamayacağınızın garantisini sizlere verebilirim.

Zanussi marka ürünlerinizin her modeli için bir kişi hizmet veriyor ve şunu demek istiyorum: Her model için bilgi ve deneyim sahibi olan bir çalışan mevcut ve biz bu ürüne bakmıyoruz, ya da bu model bizim sorumluluğumuzda değil gibi bir cevap almanız söz konusu değildir. Diğer firmalar bunu çok fazla yapıyor ancak bu firmada bahanelere yer yok!

Firmaya ulaşmak itiyorum derseniz eğer, 444 1 494 numaralı telefonu kullanarak sizler de servis taleplerinizi iletebilir ve firmadan hizmet alabilirsiniz. Detaylı bilgi de alabileceğiniz bu numarayı, dilerseniz bir yerlere not edin ve ihtiyacınız olduğu her an firmaya ulaşmak biraz daha kolay olsun.


Etiketler : , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar