Peugeot Aksesuarlar Arabamaraba.com’da !

  Tanıtım    19 Eylül 2014
Yorum Yok

19. yüzyılın sonlarında bisiklet üreten bir firma olarak kurulan, ancak daha sonra teknolojik gelişmelere uyarak otomobil ve motosiklet üretimine geçen bir Fransız markası olan Peugeot, günümüzde PSA Peugeot Citroen’in bir parçası olarak dünya araba devi üreticileri arasında yer almaktadır. 1995 yılında ülkemizde de bir bayilik ağı açan marka, dünden bugüne gelişimini sürdürerek araba severlerin hayallerini süsleyen arabaları üretmeye ve ithal etmeye devam etmektedir.

Neredeyse 200 yıllık geçmişi ile ambleminde yer alan aslan figürü ile özdeşleşen marka, günümüzde herkes tarafından bilinmekte ve takip edilmektedir. Marka bilincinin bu derece gelişkin olduğu Peugeot, elbette kendi özel aksesuar üretimini de gerçekleştirmektedir. Peugeot müşterilerine Peugeot aksesuar üretimi yapan ve bu sayede orijinalliğinden ödün vermeyen marka, otomobilleri için uygun yedek parçalar ve aksesuarlar üreterek müşteri memnuniyetine verdiği önemi bir kez daha ispat etmektedir.

Temsil ettiği marka algısı ile ürettiği otomobillerin dinamizmini ve estetiğini vurgulamaya çalışan Peugeot, aksesuarlını da bu algıya göre üreterek piyasaya sunmaktadır. Günümüz teknolojilerini yakından takip eden marka, pazarlama stratejilerini dijitale odaklamayı başararak çeşitli e-ticaret sitelerinde de aksesuarlarının satışını gerçekleştirmektedir. Özellikle Arabamaraba.com’da bulabileceğiniz Peugeot aksesuar modelleri arasında bagaj havuzu, bagaj ve iç paspas setleri, paslanmaz krom kaplamaları, kapı kolu ve sinyal çerçevesi, adaptör ve oto cam perdesi gibi ürünler sayesinde otomobilinizin ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

Peugeot marka orijinal aksesuarların satışını gerçekleştiren Arabamaraba.com, siz değerli Peugeot müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır. Tıpkı Peugeot gibi müşteri memnuniyetini odak alan satış stratejileri ile online alışverişle aracınızın tüm ihtiyaçlarını giderebileceğiniz bu e-ticaret sitesi sayesinde siz de Peugeot markasına ait ürünlere online avantajlarla sahip olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, Arabamaraba.com’a girmek ve Peugeot aksesuar çeşitleri arasından ihtiyaçlarınızı tamamlamaktır.


Etiketler : , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar