Romantizmin En Pırıltılı Hali

  Tanıtım    28 Ağustos 2014
Yorum Yok

Doğada elmas olarak bulunan pırlanta, mücevher olarak kesilirken kesim tarzına ve şekline göre pırlanta olabilir. Kadınların başını döndürmeyi başaran bu eşsiz mücevherin çeşit çeşit rengi olduğu çoğu kişi tarafından bilinmese de bu doğru bir bilgi olmakla beraber bunların en ulaşılmaz ve en zor bulunanı kırmızı pırlantadır. Türünün en pahalısı olan kırmızı pırlanta, ateşli aşk ve tutkuyu simgeler. Diğer saydam pırlantaların da aşkı ve sevgiyi simgelediği herkes tarafından bilinmektedir.

Kadınla pırlanta tektaş yüz yıllardır iç içedir. 1870’de Afrika’da bulunan elmas madenleriyle bu değerli mücevherler kadınların göz bebeği olmaya başlamıştır. Tüm ihtişamıyla bir kadına en çok yakışan aksesuar olan pırlantalar, romantizmin doruklarına varmanızı sağlayacak bir hediye olduğu için insanlar çok uzun yıllardır evlilik teklifi ederken sevdiklerine bu şahane mücevheri hediye ederler.Aşkınızın ve tutkunuzun yenilenmesi için eşinize arada hediye edeceğiniz küçük pırlantalar hem onu hem sizi hem de aşkınızı tazeleyecektir. Fiyatlarının diğer hediye ve takılara oranla daha fazla olması pırlantalara ulaşılması zor bir hava ve cazibe katıyor. Biz kadınları bu kadar çekip etkileyen de sanırım pırlantanın bu özelliği. Sadece evlilik teklif ederken değil, her özel gününüzde, doğum günlerinde, evlilik yıl dönümlerinde hediye edilebilecek bu mücevher, kadınların en sevdiği hediyeler listesinde daima birinci sıradadır.

Aşkınızı tutkuyla yaşamak için sevgilinize alacağınız, pırlanta kolye  gibi küçücük hediyeler hayatınızı güzelleştirecektir.

http://www.divaspirlanta.com/


Etiketler : , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar