Hakkımda

Gerçek Hayatta Ben

Adım İsmail Cem Karakurt.Manisa’da yaşıyorum.Memleket Alaşehir.1998 yılında doğdum. Şuan lisede okuyorum.İlgi alanlarım bilgisayar,internet,online oyunlar ve webmasterlık.Sporla pek ilgilenmiyorum.Fanatik değilim ama Galatasaray’lıyım.Beni daha yakından tanımak isterseniz iletişim sayfasında ulaşabilirsiniz.


Webmasterlığa Nasıl Başladım ?

İkariam adında bir online strateji oyunu oynuyordum.Çoğu online oyunda da olduğu gibi bu oyunda da klanlar vardı.Ben niye ise oynadığım her online oyunda bir klan kurarım.Bir gün ikariamda da kurdum.Klan sayfasını düzenleyebiliyorduk.Başka bir klanın klan sayfasına girdim ve Türk bayrağı dikkatimi çekti tıkladım ve bir html kod sitesi çıktı.Bu site tr.gg’ydi.Daha sonra kodları tek tek ekleyerek klan sayfasını düzenledim.İlk html ile böyle tanıştım.İlk sitemi ise site kurma merakı ile bedava-sitem üzerinden kurdum.O ilk sitemle webmasterlığa başladım.


Şuan Ne Yapıyorum ?

Şuan üniversitede hazırlık sınıfındayım. Üniversiteye hazırlanırken geride kaldığım işleri tamamlamaya çalışıyorum. Blogda da bunu fark edeceksiniz zaten.


Becerilerim

HTML5
68%

CSS3
70%

Phyton
12%

PHP
25%

WordPress
65%

SEO
50%

Photoshop
20%

Linux
22%