Duyuru:

Temada güncellemeler yapılıyor. Az kaldı güncelliyorum...

  • İsmail Cem
  • 1 Okunma
  • 28 Haziran 2015
  • 1
  •  

Ölüm Ormanı (Backcountry) Fragmanı

Vizyondaki filmlerden biri de Ölüm Ormanı . Orjinal adı Backcountry . Dram,korku,gerilim kategorisinde yer alıyor. Adam MacDonald‘ın yönettiği bu filmde Missy Peregrym, Jeff Roop, Eric Balfour isimleri yer alıyor.  Film imdb’den 6.1 puan almış.

Filmin Özeti :ölümormanı

Alex (Jeff Roop) ve Jenn (Missy Peregrym) şehirli bir çifttir. Çift Kanada ormanlarına kamp yapmaya gider. Alex gezi konusunda bilgilidir, fakat Jenn bir avukat olduğu için orman koşullarına alışkın değildir. Çift, Brad isminde biriyle karşılaşırlar. Brad (Eric Balfour) fazlasıyla sert tavırlıdır ve Jenn’den hoşlandığını açıkça belli eder. Ondan uzaklaşmaya çalışırlar ama kendilerini takip edip etmediğinden emin olamazlar. Problemleri bu kadarla sınırlı kalmayacaktır. Ormanda ilerledikçe geldikleri yeri kaybederler ve bir ayının alanına girerler. Çift hem hayatta kalmaya çalışacak hem de ilişkilerini sorgulayacaktır.


YORUM YAP


BU YAZIYA 1 YORUM YAPILMIŞ

    ayse81 2 Eylül 2015 - 13:27

    film sektörü o kadar geniş ki insan bazen neyi nezaman izlemeli, yada hangi film kişiye göre bu gibi soruların karşısından yanıtsız kalıyor. ama böylesi paylaşımlar bazen insana neyi izlemesi gerektiği konusunda ön bir bilgi sunuyor…