Duyuru:

Temada güncellemeler yapılıyor. Az kaldı güncelliyorum...

  • İsmail Cem
  • 0 Okunma
  • 12 Eylül 2014
  • 0
  •  

Samsung Galaxy Tab S

main_visual

İNCE VE HAFİF:
Elinize aldığınızda hafifliğini hissedin. 8.4 inç (Wi-Fi Model: 294 g / LTE Model: 298 g) ve 10.5 inç (Wi-Fi Model: 465 g / LTE Model: 467 g) ekrana sahiptir. Üstün portatifliği ve şık kenarlarla ayarlanmış birinci sınıf tasarımını çok beğeneceksiniz.

ÇOKLU PENCERE:
Çoklu pencere ile birçok görevi tek ekranda kolayca yapabilirsiniz. Video izlerken veya arkadaşlarınızla konuşurken internette gezinebilirsiniz. LTE modelinde çoklu görev sırasındasesli arama yapabilir ve alabilirsiniz.

SİDESYNC 3.0:
SideSync 3.0’ı telefonunuzda ve Galaxy Tab S’de kurarak telefon ekranınızı tablet üzerinde görebilir, veri aktarabilir, hiçbir zorluk çekmeden kopyalayıp yapıştırabilirsiniz. Tab S ile sesli arama yapabilirsiniz ve alabilirsiniz.

UYARLANABİLİR EKRAN:
Uyarlanabilir Ekran1) renk gamını, netliği ve kontrastı, size göre otomatik yapılarak ayarlar. Örneğin; film izlerken e-kitap okumaya geçiş yaptığınız itibaren ekran, kendisini ideal görüntü verecek düzende ayarlar. 3 Ekran Modu2) ile geçerli kullanıma göre AMOLED Fotoğraf, AMOLED Sinema ve Temel kullanım arasından seçim yapabilirsiniz.

PARMAK İZİ OKUYUCU:
Güvenlik, parmağınızın ucunda. Dahili sensörün sağladığı “Cihaz Kilitleme ve Kilit Açma”,”İsim ve Parola Değiştirme”, “Çoklu Kullanıcı Modunda Oturum Açma” ve “Özel İçeriği Gizleme” gibi özellikler kolaylık ve çok yönlü güvenlik sağlar.

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ