Su Geçirmeyen Telefonlar - Ismail Karakurt
Duyuru:

Temada güncellemeler yapılıyor. Az kaldı güncelliyorum...

 • İsmail Cem
 • 1 Okunma
 • 31 August 2014
 • 3
 •  

Su Geçirmeyen Telefonlar

2013 yılından itibaren telefon üreticilerinin tanıttığı harika telefonlardaki özelliklerden bir başka özellik teknoloji gündemine oturdu. Adeta yarış içerisinde rekabet şeklinde birbiri ile yarışan ve ardı ardına gelen telefonları ile tanınan Samsung ve Sony’den sıra dışı bir özellik: su geçirmeyen telefon oldu.

Peki bu telefonlar hangileri? İlk telefon Sony Xperia Z oluyor. Bu telefon sadece su geçirmeme özelliği ile değil görünüşü ve diğer genel özellikleri ile dikkat çekti. 1 metre 30 dakikaya kadar su geçirmeyen X Peria Z’nin 5.0 inçlik bir ekran ölçüsü var. Hafıza kartı 32 GB, dahili bellek ise 16 GB. İşte X Peria Z’nin görüntüsü:

images

 

Bir diğer su geçirmeyen akıllı telefon Samsung’dan geliyor. Samsung Galaxy S4 Active. Bu telefon da size su altında fotoğraf çekilme gibi bir seçenek sunuyor. Samsung, diğer üreticileri geride bırakarak en çok gündeme gelen marka oldu. İşte bu da Samsung’un son zamanlarda tasarladğı en iyi ürünlerden biri. Active, 153 gr ve 16 GB dahili bellek özelliklerinde. Eğer su geçirmeyen bir telefon alacaksanız size X Peria Z öneririm.

 

Samsung-Galaxy-S4-Active-Modeli-Ön-Görüntü

YORUM YAP


BU YAZIYA 3 YORUM YAPILMIŞ

  Uğur Keskin 31 January 2015 - 12:39

  Sony xperia ideal buluyorum :)

  oğuzhan karakılıç 19 March 2015 - 19:16

  bende sony xperia vardı telefon toz oluyodu yıkıyodum güzel bir his.

  Erol Apaydın 2 September 2016 - 17:42

  her ne kadar su geçirmeyen deseler bile insan bi tırsmıyor değil, ya benimkisi geçirirse diye :) :)